Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 12:09:34

Чернігівські афганці прийняли рішення посилити підтримку безпеки та правопорядку у місті. ВІДЕО

06.06.2014   09:12

П’ятого червня відбулися загальні збори Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

З доповіддю «Про підсумки роботи президії Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) та основні завдання на найближчій період» виступив Голова Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Стрілець.
Головними напрямками діяльності міської організації афганців окреслено продовження роботи щодо правового та соціального захисту учасників бойових дій, визначення ролі міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) у підтримці громадської безпеки та правопорядку у Чернігові, продовження роботи щодо увічнення пам’яті загиблих воінів-інтернаціоналістів, формування глибокої поваги мешканців міста до ветеранів афганської війни, інших локальних воєн, до сімей загиблих, інвалідів, до дітей-сиріт та посилення роботи щодо зміцнення військового братерства.

Учасники Зборів після обговорення одноголосно прийняли Заяву Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)у якої підкреслювалося, що «Воїни-інтернаціоналісти знають ціну життя та смерті, тому так близько до серця сприймають загибель людей, категорично виступають проти військового протистояння, проявів тероризму та сепаратизму, закликають до цілісності та єдності нашої держави».

Збори розглянули питання про участь членів міської організації у підтримці громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігові. Афганці у своїх виступах підкреслювали, що реакція суспільства та правоохоронних органів щодо недопущення та упередження випадків використання силового примусу задля задоволення політичних амбіцій. Протиправних та незаконних дій не завжди є адекватною і вчасною. Як приклад приводилося нещодавня акція по проникненню невідомих на територію військового шпиталю, від якої офіційно відхрестилися всі політичні сили та громадські об’єднання. Багато хто з учасників зборів вимагали від правоохоронних органів відкриття поцьюму інциденту навіть карної справи.
З метою підтримки громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) вирішила створити спеціальний підрозділ «Афганець» та затвердила його керівником Леоніда Бурковського. Підрозділ буде підпорядковано голові Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Збори розглянули і ряд організаційних питань. Так головою Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) одноголосно перебрано Миколу Стрільця. Також було затверджено склад Правління організації та Ревізійна комісія.
 

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION