Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 08:16:35

Володимир Івашко взяв участь у роботі сесії Прилуцької міської ради

31.05.2014   10:29

30 травня відбулася чергова сесія Прилуцької міської ради, під час якої було офіційно оголошено результати позачергових виборів міського голови.

Новообраного Прилуцького міського голову Дмитра Барнаша з набуттям повноважень привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.

Очільник області побажав йому здоров’я, успіхів, мудрості, терпіння та виваженості задля блага рідної Прилуччини, а також наголосив, що перемога на виборах – це не завершення процесу, а тільки початок.

«Наша спільна робота повинна бути націлена на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку області на 2014 рік, впровадження ключових реформ в економіці, соціальній сфері тощо.

На даному етапі необхідно підтримати і зміцнити ті позитивні тенденції, що маємо, зосередившись при цьому на мінімізації впливу існуючих ризиків», - підкреслив Володимир Івашко.

Особливої уваги потребує промисловість і будівельна галузь, які переживають не кращі часи. Насамперед, це глибокий аналіз причин такої ситуації по кожному підприємству та будівельному майданчику, а також задіяння усіх невикористаних резервів, максимальне сприяння створенню нових виробництв.

Основне завдання – всіляко сприяти ініціативам підприємств щодо розробки перспективних інноваційних та інвестиційних проектів, освоєння нової конкурентоспроможної продукції, розширення ринків збуту, впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій.

Не можна залишати поза увагою і соціальні питання.

Як відзначив голова облдержадміністрації, отримання державних соціальних гарантій, підтримка населення, якість його обслуговування, наближення соціальної сфери до споживачів та її розбудова – це ті пріоритети, над якими треба працювати сьогодні і в наступні роки.

«Від того, яку заробітну плату отримують працівники, напряму залежать доходи місцевих бюджетів. Тому стабільні, високооплачувані робочі місця, боротьба з тіньовою зайнятістю та зарплатою «у конвертах» повинні бути й надалі одними з головних напрямів нашої спільної роботи», - зауважив Володимир Івашко.

Очільник області наголосив: реалії сьогодення вимагають від керівників усіх рівнів дотримуватися жорсткого режиму економії бюджетних коштів, скорочувати непершочергові видатки та максимально направляти кошти місцевих бюджетів на виплату заробітної плати і оплату енергоносіїв. Саме ця проблематика з року в рік є актуальною в Прилуках.

Для зменшення дефіциту асигнувань у місцевих бюджетах необхідно активізувати роботу з пошуку власних внутрішніх резервів.

Крім того, новий міський голова має налагодити діалог між владою та бізнесом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, народними депутатами України, заручившись підтримкою яких вдасться ефективно вирішувати першочергові проблеми Прилуччини.

«Лише за такої умови можна отримати позитивний результат у економічній, соціальній та інших сферах міста», - зауважив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Операція «Мак-2021»: поліцейські ліквідували понад 300 наркомістких рослин

Операція «Мак-2021»: поліцейські ліквідували понад 300 наркомістких рослин 16:55

Під час обшуку в будинку та на присадибній ділянці у мешканки райцентру дільничні офіцери, патрульні та дізнавачі Новгород-Сіверського районного відділу поліції виявили 330 кущів культивованого маку.

Тарифи на послуги теплопостачання встановлюватимуть органи місцевого самоврядування

Тарифи на послуги теплопостачання встановлюватимуть органи місцевого самоврядування 16:37

У Чернігові триває підготовка до опалювального сезону, який умовно розпочнеться з 15 жовтня.

На Чернігівщині у р. Дніпро потонув 66-річний чоловік

На Чернігівщині у р. Дніпро потонув 66-річний чоловік 16:18

26 липня о 12:20 з р. Дніпро поблизу с. Неданчичі Любецької територіальної громади Чернігівського району особовим складом 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини з смт Ріпки піднято на поверхню тіло чоловіка, 1955 року народження, мешканця м. Суми, пошуки якого тривали майже три дні.

Викрито незаконне виробництво горілки

Викрито незаконне виробництво горілки 16:09

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, припинено діяльність незаконного виробництва горілчаних виробів.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 032 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 032 особи 16:02

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 липня в області щеплено першою та другою дозою 136 026 людей.