Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 11:28:51

Засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

29.05.2014   11:19

28 травня відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, у роботі якого взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні, яке провів голова профільної комісії Арсен Дідур, депутати ознайомилися з результатами перевірки дотримання умов ведення мисливського господарства ТОВ «Добрянкаінвестліс» на території Ловинської, Олешнянської та Олександрівської сільських та Замглайської селищної рад Ріпкинського району. З інформацією по цьому питанню виступив начальник відділу обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Пиріг. Своїм баченням щодо діяльності мисливського господарства поділилися депутати обласної ради Іван Коробка та Іван Чаус. Питання про діяльність мисливського господарства ТОВ «Добрянкаінвестліс» комісія рекомендувала винести на розгляд сесії відповідних сільських рад та взяти на контроль.

Жваве обговорення викликало питання щодо регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Голова постійної комісії Арсен Дідур нагадав присутнім, що дев’ятнадцятою сесією обласної ради прийнято рішення «Про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». З метою здійснення заходів по організації охорони територій та об’єктів природно-заповідного фонду головою обласної ради підписано розпорядження «Про створення робочої групи для підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Завданням цієї групи є підготовка Положення про регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», внесення пропозицій по створенню спеціальної адміністрації та розробка Проекту організації території Парку.

Пропозиції облдержадміністрації стосовно підпорядкування та фінансування РЛП «Ялівщина» на засіданні представила в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко.

До обговорення цього питання також долучилася член Громадської ради при облдержадміністрації та робочої групи Тамара Петрова. За її словами, актуальність зазначеного питання обумовлена занепокоєнням громадськості та гострою увагою до нього.

- Ми довіряємо лише постійній комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради, -  зазначила Тамара Петрова і додала, що профільна комісія єдина, яка дійсно співпрацює з громадськістю.

Голова робочої групи, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що для остаточного вирішення питання функціонування РЛП «Ялівщина» необхідно створити комунальне підприємство обласної ради, яке б стало базовим для усіх ландшафтних парків Чернігівщини.

На основі внесених пропозицій прийнято відповідні рекомендації постійної комісії.

Також депутати розглянули питання про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік, про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік, про безпечність застосування отрутохімікатів в сільському господарстві Чернігівської області, інші планові питання та прийняли відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень

Поліція Чернігівщини встановила осіб, які паралізували роботу підприємства через крадіжку серверного обладнання вартістю понад 2 млн гривень 10:12

Оперативники затримали осіб, які минулої ночі викрали обладнання заводу з виготовлення пожежної та сільгосптехніки на 2 мільйони гривень. Все викрадене обладнання поліцейські відшукали та повернули підприємству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:53

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 28 липня по 08 годину 29 липня 2021 року

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України 08:59

Це офіційне військове свято для суверенної України Створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України стало відповіддю на безпрецедентний виклик в сучасній історії держави.

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.