Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 22:15:10

ВИБОРИ 2014: На виборах працівники міліції зможуть проголосувати за місцем несення служби

17.05.2014   07:30

Можливість зміни місця голосування передбачена в законодавстві про вибори. Цією можливістю зможуть скористатися ті правоохоронці, які в якості приданих сил забезпечуватимуть правопорядок далеко від місця свого проживання.

Для того, аби змінити місце голосування, працівникам міліції, які будуть залучені до охорони громадського порядку у день виборів та нестимуть службу поза місцем реєстрації, необхідно:

- до 19 травня цього року (включно) звернутися до відділу Державного реєстру виборців за місцем реєстрації та заповнити бланк заяви про зміну місця голосування. При собі працівник міліції повинен мати паспорт громадянина України та посвідчення про відрядження. Інформація про особу працівника міліції, який подав заяву про зміну місця голосування, буде перенесена до списку виборців за місцем несення ним служби;

- працівник міліції, який подав заяву про зміну місця голосування, для участі у голосуванні в обов'язковому порядку повинен мати при собі паспорт громадянина України.

ДГБ МВС України
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини