Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 15:24:34

Чергове засідання Ніжинського виконавчого комітету

16.05.2014   08:36Агенцiя

15 травня відбулося засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Мороза.

На порядок денний винесено 10 проектів щодо: виконання бюджету міста Ніжина за І квартал 2014 року; коригування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) по товариству з обмеженою відповідальністю «Ніжин ТеплоМережі»; затвердження Положення про колегію управління освіти Ніжинської міської ради; затвердження Положення про Раду керівників навчальних закладів; надання дозволу мешканцям міста на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення газового обладнання; подовження терміну дії та внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради; надання містобудівних умов та обмежень на об’єкти будівництва в м. Ніжині; заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста; проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України у травні-липні 2014 року; надання дозволу мешканці міста Полтавцевій Т.А. на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення газового котла в квартирі за адресою вул. Успенська, буд 33, кв.10.

Всі рішення прийнято.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю

 

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини