Заява Державної прикордонної служби України щодо посилення прикордонного контролю окремих категорій осіб
Останніми днями значно зросла кількість осіб, які слідують у східні області України для подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки в цих регіонах.

У зв’язку з наявною інформацією щодо можливих провокацій на державному кордоні, з метою недопущення потрапляння на територію України радикально налаштованих осіб Державна прикордонна служба України тимчасово суттєво посилила заходи прикордонного контролю у пунктах пропуску на українсько-російському кордоні та на межі адміністративного кордону з АР Крим.
Рішення на пропуск громадян Росії прийматимуться за результатами контролю другої лінії. В першу чергу увага звертатиметься на повносилих чоловіків, які слідують в Україну одинаками або в складі невеликих груп.
Зазначені обмеження не застосовуватимуться відносно обслуговуючого персоналу транспортних засобів закордонного прямування.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».