ВИБОРИ 2014: Перша активність ОВК – політ нормальний
Перші засідання окружних виборчих комісій№ 211 та № 212 не відбулися 15 квітня. У запланований день присутні не долічили вісьмох членів своєї комісії, попри те, що всі вони були заздалегідь попереджені. Проте вчора, 16 квітня, активність у рамках засідання була легітимною.
До відома, 15 квітня засідання окружних виборчих комісій№ 211 та № 212 було зірвано з цієї причини.Так, із усіх зареєстрованих членів, загальна кількість яких складає 21 особу в кожній з комісій, присутніх було відповідно 13 чоловік.
Серед членів окружної виборчої комісії № 212 (центр – місто Прилуки) були присутні тільки прилуччани. Інші члени, які є мешканцями міст Києва, Дніпропетровська, Одеси та деяких прилеглих до міста сіл з невідомих причин до роботи не долучилися. Зокрема:
Матісько Юрій Іванович (Бахмацька р-н, с. Курінь). Кандидат - Рабиновича В.З.
Данильченко Ростислав Вікторович (м. Київ). Кандидат – Кузьміна Р.Р.
Камалов Артем Володимирович (м. Київ). Кандидат – Саранова В.Г.
Костенко Яків Володимирович (м. Дніпропетровськ). Кандидат – Царьова О.А.
Любченко Гліб Ігорович (м. Чернігів). Кандидат – Цушка В.П.
Орлянська Вікторія Вікторівна (м. Чернігів). Кандидат – Королівська Н.Ю.
Прекрасний Сергій Миколайович(Прилуцький р-н, с. Яблуневе). Кандидат – Богомолець О.В.
Футурнюк Сергій Сергійович(м. Одеса). Кандидат - Ярош Д.А.
На повторному засідання цієї комісії кворуму вдалося досягти завдяки квоті кандидатки Богомолець. Його відвідав Сергій Прекрасний.
Подібна ситуація склалася під час роботи окружної виборчої комісії № 211. Добравши одного члена ОВК, вчоравдалося легітимізувати процедуру проведення повторного засідання. Проте дана комісія залишилися без головуючої. Про свою відмову від займання посади повідомила Наталія Назимко.
Обезголовлена й окружна вибора комісія № 213, де пані Олена Ломачинська в телефонному порядку усунулася від виконання власних спеціальних обов’язків.
Ольга Різенко, прес-секретар виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.