Голова облдержадміністрації провів зустріч з делегацією Європейської служби зовнішніх дій
4 квітня відбулася робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка з делегацією Європейської служби зовнішніх дій.

У зустрічі також взяли участь начальник управління МВС України в області Олег Демченко, військовий комісар Чернігівської області Костянтин Нікулін, начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця, командир батальйону Національної гвардії України Олександр Рибак, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Сергій Болдирєв.
Мета візиту делегації – вивчення ситуації, пов’язаної з діями Російської Федерації щодо порушення територіальної цілісності і суверенітету України, а також надання практичної допомоги у стабілізації ситуації за підсумками перебування в Україні.
Голова облдержадміністрації поінформував членів делегації щодо суспільно-політичної ситуації в області та надав інформацію про заходи, спрямовані на захист північних кордонів держави.
Як зазначив Володимир Івашко, проведення всього цього комплексу заходів було б неможливе без підтримки населення області, бізнесових кіл, підприємців, громадських та релігійних організацій, територіальних громад.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06
Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02
Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54
26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50
Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.