На Красній площі Чернігова відбулося молитовне Віче за героїв "Небесної сотні"
30 березня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола разом із головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком взяли участь у поминально-молитовному Віче в пам'ять загиблих 40 днів тому героїв «Небесної сотні».
Провів пам’ятний захід архієпископ Чернігівський і Ніжинський, голова інформаційного управління Української православної церкви Київського патріархату Євстратій (Зоря). На початку церемонії він зачитав звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з приводу загрози вторгнення російських військ, в якому, зокрема, наголошено: «Зупинити кремлівські плани може не стільки зброя чи зовнішня допомога, скільки, найперше, сила духу і наша єдність. Якщо ми, громадяни України, належачи до різних націй, конфесій, політичних рухів, будемо єдиними, як народ, якщо як один станемо на захист української державності, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності – ворожі плани не здійсняться…»
Уточнимо, що згідно з даними Міністерства охорони здоров'я України, починаючи з 18 лютого в зіткненнях у центрі Києва постраждало 1528 осіб, загинуло 103 учасники протестів. І саме тому сьогодні, в сороковий день світлої пам’яті по всіх загиблих і померлих героях Майдану, на майдани(площі) міст і сіл України вийшли сотні тисяч людей аби молитовно і духовно підтримати полеглих героїв, які віддали найдорожче - своє життя за незалежність і свободу, мир і світле майбутнє рідної Української держави.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.