Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 07:12:58

Дружинники та охоронні структури - за співпрацю з міліцією

29.03.2014   08:32

Керівництво УМВС обговорило з добровільними помічниками міліції та недержавними охоронними структурами формат співпраці під час охорони громадського порядку.

В нараді під головуванням начальника УМВС в області генерал-майора міліції Олега Демченка взяли участь заступник начальника Управління-начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк та начальник управління громадської безпеки Олександр Малиш.

Серед запрошених - керівники громадських формувань області та представники недержавних охоронних фірм. Мета зустрічі - знайти спільне рішення як відійти від формалізму в організації роботи добровільних народних дружин та переформатувати їх діяльність.

Присутні погодилися, що реально діючі громадські формування варто підтримати, в тому числі технічно і матеріально. Натомість ті, що діють лише на папері, слід або розформувати, або влити в них «свіжі» кадри.

Очільник УМВС в області Олег Демченко відзначив, що недержавні охоронні структури добре співпрацюють з міліцією, охороняючи порядок на території обслуговування. Є чимало фактів, коли спільними зусиллями охоронці та міліціонери затримували небезпечних злочинців, хуліганів і бешкетників. То ж варто цю співпрацю продовжувати і зміцнювати.

Під час неформального спілкування міліцейські керівники почули із залу багато конструктивних пропозицій, які здатні поліпшити організацію патрулювань.

У свою чергу генерал Демченко поділився планами технічного оснащення нарядів, які нестимуть службу в Чернігові. Так, кожен патруль планується забезпечити засобами GPS-навігації, щоб чергова частина мала «картинку», де зараз знаходиться наряд, що у свою чергу дасть змогу оперативніше реагувати на злочини.

Підсумовуючи результати наради, присутні висловили готовність спільно охороняти громадський порядок в області, допомагати міліції в любому найвіддаленішому населеному пункті.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини