Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 15:16:34

Чернігівська "Батьківщина" провела обласну конференцію

27.03.2014   18:58Агенцiя

27 березня відбулася конференція Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». 

Завданням першого етапу XIII конференції обласної організації ВО «Батьківщина» було: обрати делегатів на XІІ З’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та обговорити суспільно-політичну ситуацію в Україні.

До президії конференції було обрано присутніх: голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олександр Кодола, народний депутат 4-5-6 скликання Віталій Корж, та голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв.

На конференцію з’їхалися делегати з усіх міст та районів Чернігівщини. Участь в заході взяли 32 делегати та 22 запрошених членів партії.

Виступаючи перед присутніми голова організації Олександр Кодола проаналізував звітний період роботи організації та поточну суспільно-політичну ситуацію в державі: «Росія скористалась хиткою політичною ситуацією в Україні та захопила територію Криму. Наша головна задача – вести роботу, направлену на об’єднання всього українського народу як територіально, так і духовно. Ми маємо без зайвого пафосу відстояти здобутки Революції Гідності – революції, у якій загинули найкращі представники української нації, у якій було скинуто злочинний, кривавий режим тирана Януковича. Майдан ще не закінчився, поки на посадах залишаються бандити, хабарники, що думають, що втримаються у кріслах посадовців незалежно від того, хто при владі. Наша політична сила складається з кожного з нас і діяльність кожного формує імідж політичної сили в цілому».

Також Олександр Кодола відзначив, що в надскладних умовах, які склалися в країні та на місцях, голови районних партійних організацій гідно вистояли перед громадою і перед високими ідеалами Майдану.

Щодо суспільно-політичної ситуації в країні виступили також голова обласної ради Микола Звєрєв та народний депутат Віталій Корж.

На конференції були окреслені головні завдання на найближче майбутнє, передовсім, це активна участь у президентській передвиборчій кампанії. До участі у ХІІ З’їзді партії «ВО «Батьківщина», який планується відбутися в Києві 29 березня, було обрано делегатів від Чернігівської області у складі 16 осіб.


Прес-служба Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»

Останні новини Чернігівщини

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня 15:12

Цього тижня (20-26 вересня) в центрах масової вакцинації міста Чернігова, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 16% населення

На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 16% населення 15:06

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 вересня в області щеплено 304 855 осіб (37,4% від загальної кількості населення).

Цікаві факти про лісовий фонд Чернігівської області

Цікаві факти про лісовий фонд Чернігівської області 15:02

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області. Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів.

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру 13:46

Існує безліч незвичайних переказів про життя джунглів, але немає більш дивовижної історії, ніж історія про хлопчика на ім’я Мауглі.

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук 13:43

Ось так він змінювався з січня по вересень 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини