З чернігівських нардепів до Криму зможуть їздити тільки Губарь та Рибаков
Кримська влада опублікували список українців - персон нон грата
У список потрапили 321 осіб: члени уряду, керівники силових структур, депутати з коаліції, Партії регіонів, а також позафракційні. Список оприлюднила прес-служба Ради Криму.
До список також потрапив депутат - регіонал Вадим Новинський, мільярдер з російським минулим, власник великих активів у Криму, який обрався до парламенту за севастопольському округу. Наприкінці лютого він закликав владу Севастополя і місцевих жителів не допустити розколу України.
У кримських одномандатних округах були обрані 12 народних депутатів. З них до списку потрапили регіонали Юлія Льовочкіна і Вадим Новинський.
З чернігівських нардепів до списку осіб, перебування яких на території Республіки Крим є небажаним потрапили:
Аверченко Сергій Миколайович
Атрошенко Владислав Анатолійович
Дубіль Валерій Олександрович
Куровський Іван Іванович
Ляшко Олег Валерійович
Марцінків Руслан Романович
Рудьковський Микола Миколайович
Чечетов Михайло Васильович
Залишилися серед тих, кого прийме Крим, комуніст Віктор Губар та позафракційний Ігор Рибаков.
Нагадаємо, на початку березня чернігівські народні обранці відвідали Крим та військові частини.
За інформацією http://news.liga.net/
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.