Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 12:35:03

Обласний штаб національного спротиву підтримав кандидатури Катеринчука, Лубенцова та Русіна

25.03.2014   14:07Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву у присутності голови обласної ради Миколи Звєрєва підтримав кандидатури майданівців на керівні посади.

Так Іван Катеринчук та Костянтин Лубенцов ("Свобода") запропоновані на посади заступників голови обласної державної адміністрації - перший має зайняти посаду першого заступника і керівника апарату, а другий керуватиме агропромисловим розвитком. Таким чином, про збереження на посаді нинішнього першого заступника голови ОДА Миколи Стрільця не може йтися - переконаний штаб.

Також штабом підтримана кандидатура Олега Русіна ("Батьківщина") на посаду начальника управління соціального захисту.

Три кандидатури були запропоновані на обговорення на традиційному вечірньому інформаційному мітингу на Майдані і серйозних заперечень не викликали.

Штаб також ознайомився зі списком кандидатур, запропонованих обласною організацією Народного Руху України.

Прес- служба обласного штабу національного спротиву.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.