Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 10:24:04

Мешканці прикордонних районів мають звикати до руху військової техніки

24.03.2014   17:34

Так начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник відповів на запитання журналістів про вертольоти над одним з прикордонних районних центрів. На території області розташовано зараз чимало військових частин, які у разі потреби мають захистити кордони України від військової інтервенції.

В області триває часткова мобілізація, тож начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України закликав чоловіків віком до 45 років, які проходили військову службу у прикордонних частинах, звернутися до військкоматів для уточнення персональних даних. Саме таких фахівців потребує зараз українське військо.

Стосовно тральщика «Чернігів» та подальшої долі його екіпажу Вадим Мисник повідомив наступне. Станом на дев’яту годину 24 березня судно стояло на причалі в затоці Донузлав під російським прапором. З 67-ми членів екіпажу восьмеро, у тому числі й капітан третього рангу Борис Палій, перейшли на бік росіян, троє продовжують службу на українському морському тральщику «Черкаси», решта екіпажу чекає переводу на службу в Україні.

Протягом останнього тижня суттєвих змін на ділянці Чернігівського прикордонного загону не відбулося. Як поінформував начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко, прикордонники продовжують працювати за посиленим варіантом. За останні сім днів державний кодон України в пунктах пропуску Чернігівської області перетнула 41 тисяча громадян та 9 тисяч транспортних засобів. Це дещо менше ніж за попередній тиждень. Не пропущено через кордон 106 осіб. П’ятдесят з них — люди, які, найімовірніше, планували через Україну потрапити до країн Європи, 37 — росіяни, які не змогли пояснити мету та місце свого перебування в Україні та підтвердити свою платоспроможність.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Сергій Болдирев повідомив, що штаб територіальної оборони, очолюваний головою облдержадміністрації Володимиром Івашком, продовжує координувати діяльність структур, покликаних забезпечити безпеку населення області.

Крім того, виникає потреба й у наданні допомоги кримчанам, вимушеним залишати домівки через російську агресію. На Чернігівщину поки що повертаються вихідці з цього краю, які оселяються у близьких та рідних. Тому в першу чергу потребують не нового помешкання, а влаштування дітей у навчальні заклади, переоформлення пенсій, матеріальної, соціальної і психологічної підтримки. Проте, запевнив Сергій Болдирев, вже зараз Чернігівщина готова прийняти близько тисячі переселенців. Для цього організовано місця у гуртожитках навчальних закладів та готелях. У разі необхідності можуть бути задіяні також дитячі табори відпочинку і санаторії, та й чимало жителів області висловило готовність прихистити у себе кримчан.

На випадок надзвичайних ситуацій розроблено пам’ятки для населення з порадами, як діяти за тих чи інших обставин. Проте вдаватися до цих пам’яток зараз немає необхідності. Ситуація в області контрольована і відносно спокійна.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини