Поліпшення рівня охорони здоров’я залежатиме від успішного реформуванням місцевого самоврядування
20 березня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, в якому взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв та начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Галина Василькова. Засідання провів голова постійної комісії Валерій Зуб.
Звертаючись до колег, Микола Звєрєв наголосив на тому, що поліпшення рівня охорони здоров’я пов’язане з реформуванням місцевого самоврядування, яке сьогодні на часі. Зокрема, він звернув увагу присутніх і на змінах адміністративно-територіального устрою, законопроекті про право на об’єднання територіальних громад. Також керівник обласної ради окремо зупинився на співпраці територіальних громад із закладами охорони здоров’я.
Першим у порядку денному депутати розглянули питання щодо продовження терміну дії контракту з головним лікарем комунального закладу «Чернігівська обласна станція переливання крові» Чернігівської обласної ради Павлом Герасименком.
Наступними комісія розглянула питання щодо призначення Ігоря Батоги на посаду головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер» та Сергія Горбаня на посаду головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка».
Поінформувала присутніх з цих питань Галина Василькова
Підсумовуючи засідання постійної комісії, депутати обласної ради затвердили відповідні висновки.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.