Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 14:22:24

Кадровий список "Просвіти" - білий і чесний

18.03.2014   15:02Агенцiя

Оскільки у деяких медіа викривлено подаються кандидатури обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка до нової влади, публікуємо список наших кандидатів.

А тим, хто звик вирішувати такі питання під полою, з конвертами в руці, нагадуємо: Майдан стояв за прозору і чесну політику. Ми знаємо, що наші кандидатури не пройдуть, але потім, коли будемо критикувати уже нову владу, хай ніхто не скаже, що і кадрів у нас нема, і ми нікого не пропонували... 

Отже, обласна "Просвіта" запропонувала
на посаду заступника голови ОДА-керівника апарату -- Володимира Ступака;
заступника голови ОДА з гуманітарних питань -- Василя Чепурного; начальника управління охорони здоров’я -- Івана Осадціва; начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігії -- Юрія Соболя; начальника департаменту інформації -- Павла Пущенка; на посаду генерального директора ОДТРК «Сівер-центр» -- Олексія Маслова;
начальника управління екології -- Людмилу Івашко; начальника управління економічного розвитку ОДА -- Сергія Соломаху;

на посаду заступника голови Ріпкинської РДА -- Олександра Товканюка; на посаду голови Городнянської РДА -- Андрія Жадченка; на посаду голови Менської РДА -- Валерія Магулу; на посаду голови Бахмацької РДА -- Олега Калиняка;
на посаду заступника голови Борзнянської РДА -- Людмилу Максимець; на посаду голови Новгород-Сіверської РДА -- Бориса Домоцького; на посаду голови Прилуцької РДА -- Ігоря Павлюченка.

Маєте кращих? Пропонуйте!

Правління обласного товариства "Просвіта" також направило звернення голова обласних ради та адміністрації Миколі Звєрєву та Володимиру Івашку:"Обласне товариство «Просвіта» імені Т. Шевченка звертає Вашу увагу, що всі призначення будуть під пильним контролем громадськості, і товариство «Просвіта» також буде уважно слідкувати, щоб жодного діяча, поміченого у підтримці кривавого режиму Януковича, жодного антиукраїнського активіста не було наділено посадою. Бо інакшого Майдан не зрозуміє…»


http://siver.com.ua/news/kadrovij_spisok_prosviti_bilij_i_chesnij/2014-03-17-14246

Останні новини Чернігівщини

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру

«МАУГЛІ». Сценічне прочитання «Книги джунглів» чернігівського драмтеатру 13:46

Існує безліч незвичайних переказів про життя джунглів, але немає більш дивовижної історії, ніж історія про хлопчика на ім’я Мауглі.

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук

Як реконструювали шляхопровід на об'їзній Прилук 13:43

Ось так він змінювався з січня по вересень 2021 року.

“Молитви за Україну” у Борисоглібському соборі

“Молитви за Україну” у Борисоглібському соборі 13:34

“Поліінклюзивний перформанс” — так визначили свій концерт “Молитви за Україну” артисти Академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом Івана Богданова.

День міста та 78-а річниця вигнання нацистів із Городнянщини

День міста та 78-а річниця вигнання нацистів із Городнянщини 12:59

Хоча погода внесла свої корективи у хід проведення свята, але всі охочі змогли знайти для себе розваги та отримати гарні емоції під час відзначення Дня міста та 78-ї річниці вигнання нацистів із Городнянщини.

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів

Нові правила карантину в Україні: 10 фактів 09:32

Карантин в Україні з 20 вересня починає працювати за новими правилами. Зокрема, після виходу з "зеленої" зони вакциновані українці зможуть уникнути обмежень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини