Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:03:46

Українська армія готова захищати нашу країну. ФОТО

15.03.2014   12:17

14 березня, на військовому полігоні, що на Чернігівщині, відбулася активна фаза комплексного тактичного навчання вітчизняних Збройних Сил.

Танкові, артилерійські, високомобільні десантні, протиповітряні та авіаційні підрозділи вдало виконали завдання щодо відбиття нападу умовного противника, здійснили вогневі маневри, вразили цілі у визначених секторах та відпрацювали елементи взаємодії.

За легендою навчань авіаційною розвідкою було виявлено порушення державного кордону України та просування противника до механізованої бригади в глиб нашої території. Тактична група Збройних Сил України висунулася в заданий район та зайнявши бойові позиції здійснило вогневе ураження противника з усіх видів зброї і зупинило його подальше просування.

Задіяні у навчаннях підрозділи продемонстрували бойову готовність виконувати завдання за призначенням та підвищили польову виучку особового складу.

Дії учасників навчань особисто оцінювали Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександр Турчинов та Виконуючий обов'язки Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Турчинов:
Враховуючи те що Російська Федерація ввела свої війська в Автономну республіку Крим, Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність. З 3 березня розпочалися навчання української армії по всій території нашої держави. Під час цих навчань перевіряється бойова готовність всіх підрозділів Збройних Сил. І сьогодні ми побачили на Гончарівському полігоні як відпрацьовувалася взаємодія підрозділів різних родів військ з ведення активної оборони та переходу в контрнаступ.

Незважаючи на дуже серйозні економічні проблеми які безумовно є в нашій країні Кабінет Міністрів України мобілізує всі наявні ресурси для того щоб забезпечити нашу армію і для того щоб ми могли захистити нашу країну.

Незважаючи на те, що останні 3-4 роки проходило системне знищення нашої армії, я сьогодні дякую нашим військовим, які працюють у важких умовах. Проте наша армія існує, вона працює, вона готова боронити та захищати нашу країну. Дуже важливо що серед офіцерів, сержантів та солдатів панує високий бойовий дух. Вони відчувають свою відповідальність перед українським народом. І це відчуття зміцнює наші Збройні Сили. Окремо, я дякую всім офіцерам, сержантам та солдатам які несуть службу на території автономної республіки Крим.

Хочу відзначити, що у простих громадян такий самий патріотичний настрій як і у військовослужбовців Збройних Сил. Настрій захищати Україну та не допустити ворога на нашу територію. Інформую вас, що десятки тисяч наших громадян добровільно ідуть до військкоматів щоб записатися до Збройних Сил. Також люди готові допомагати ресурсами враховуючи ту ситуацію яка сьогодні склалася, готові віддати армії все що тільки можливо.

Для нашої країни зараз відбуваються дуже серйозні випробування. Але я впевнений всі разом ми пройдемо їх. Тільки разом ми зможемо перемогти. Для того, щоб всі хто має бажання допомогти Збройним Силам і Національній гвардії, яку почали створювати, відкрито позабюджетні рахунки. Люди уже починають перераховувати туди гроші. Ми звернулися до наших мобільних операторів, і вони підтримуючи нашу армію будуть надавати можливість для переведення грошей за допомогою SMS-сигналів та допомогою мобільних телефонів. Всі хто має бажання підтримати Збройні Сили та Національну гвардію, можуть це зробити.

Сьогодні на цьому полігоні проходила не якась показуха. Тут проходили реальні навчання. Працювали одночасно танкові, аеромобільні частини, артилеристи та інші мобільні підрозділи. Вони відпрацьовували між собою чітку взаємодію. Безумовно є ще над чим працювати. Але головне, ми побачили, що військові готові захистити свій народ, свою Батьківщину.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.