Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень в прикордонній смузі
Запроваджуються додаткові тимчасові режимні обмеження на в'їзд і пересування в прикордонній смузі та контрольованих Новгород - Сіверському, Семенівському, Щоському, Корюківському, Городнянському прикордонних районах на українсько-російській ділянці державного кордону України.
У відповідності до пункту 18 статті 20 Закону України "Про Державну прикордонну службу України", статті 24 Закону України "Про державний кордон України", пункту 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 та пунктів 5, 6, 10 Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби від 15 лютого 2005 року №116, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 березня 2005 року за №294/10574, з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання правопорушенням в межах прикордонної смуги і контрольованих прикордонних районах та для захисту національної безпеки на державному кордоні України наказом Чернігівського прикордонного загону від 12.03.2014 року №35-ОД "Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень", зареєстрованому в Головному управлінні юстиції в Чернігівській області 13.03.2014 року за №7/961 запроваджуються додаткові тимчасові режимні обмеження на в'їзд і пересування в прикордонній смузі та контрольованих Новгород - Сіверському, Семенівському, Щоському, Корюківському, Городнянському прикордонних районах на українсько-російській ділянці державного кордону України.
В рамках додаткових тимчасових режимних обмежень у визначених контрольованих прикордонних районах забороняється:
рух транспортних засобів на дорогах, що ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон, між населеними пунктами в прикордонній смузі (крім сільськогосподарської техніки, яка проводить сільськогосподарські роботи);
знаходження в прикордонній смузі громадян Російської Федерації, яким не надано дозвіл на постійне проживання на території України та громадянами України, які незареєстровані в межах контрольованих прикордонних районів;
використання в автомобілях радіостанцій, крім спеціального транспорту;
полювання та рибальство;
перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони;
здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів в прикордонній смузі;
вихід на прикордонні річки та інші водойми маломірних плавзасобів;
відпочинок та розведення багаття в межах прикордонної смуги;
скупчення колон транспортних засобів в прикордонній смузі;
тривалі (понад 15 хвилин) зупинки вантажних транспортних засобів, тракторів та іншої великогабаритної техніки на узбіччях доріг поза встановлених автомобільних стоянок.
Вихід маломірних плавзасобів на водні об'єкти в межах прикордонної смуги, рибальство дозволяється тільки за погодженням з підрозділами Державної прикордонної служби України.
Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.