Прикордонний контроль посилено на кордоні з Білоруссю та Молдовою
Державна прикордонна служба України інформує, що усі пункти пропуску на українсько-російському кордоні функціонують у штатному режимі, черги транспортних засобів відсутні. Разом з тим прикордонний контроль здійснюється посилено.
Заходи з недопущення в’їзду в Україну осіб, які можуть брати участь в провокаціях екстреміського характеру, також поширено на пункти пропуску на кордоні з Білоруссю та Молдовою.
Загалом протягом 9 та 10 березня в рамках операції "Кордон" прикордонники не пропустили в Україну 577 громадян Росії.
Більшість з них не змогли вказати мети поїздки в Україну, перевозили символіку провокативного характеру або предмети, що можуть використовуватися для нанесення тілесних ушкоджень.
Офіційний сайт Державної прикордонної служби України
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.