Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 23:16:16

Відбулося третє засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії обласної ради шостого скликання

05.03.2014   09:36

На початку роботи пленарного засідання голова облради Микола Звєрєв привітав голову обласної державної адміністрації Володимира Івашка з призначенням на посаду.

Перш ніж розпочати обговорення порядку денного сесії, про ситуацію в Україні і в області, зокрема, присутніх поінформували: начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця, начальник Управління Служби безпеки України в області Олександр Довженко та обласний військовий комісар обласного військового комісаріату Костянтин Нікулін.

Наступними депутати розглянули та прийняли два рішення: “Про порушення клопотання про присвоєння звання “Герой України” Мовчану Андрію Сергійовичу, посмертно” та “Про порушення клопотання про присвоєння звання “Герой України” Прохорському Василю Петровичу, посмертно”.

Підтримуючи ці рішення голова обласної ради, зазначив, що це молоді хлопці, які віддали своє життя за демократичний і європейський вибір нашої держави. Вони заслуговують на всенародну вдячність і вшанування. Світлу пам’ять загиблих земляків-майданівців присутні вшанувати хвилиною мовчання.

Далі депутати приступили до процедури обрання першого заступника голови обласної ради. У результаті таємного голосування, ним став керівник фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” в обласній раді Олександр Кодола.

Далі депутати прийняли низку рішень. Серед них:
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань зв’язку, транспорту та енергетики”.
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС”.
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів”.
– “Про передачу повноважень щодо управління комунальним підприємством “Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” Чернігівської обласної ради” та інші.


Довідково
Кодола Олександр Михайлович
Дата народження: 17.02.1982р.
Освіта: вища.
Місце роботи, посада (професія, заняття): м. Чернігів, Чернігівська обласна партійна організація ВО “Батьківщина”.
Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.
Партійність: член Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.
Депутатська фракція: ВО “Батьківщина”.
До обрання 4 березня 2014 року на посаду першого заступника голови Чернігівської обласної ради – працював в постійній комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

 

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини