У Чернігові створюється комітет громадського контролю за пасажирськими автоперевезеннями
Одне з перших питань, якими зайнялися громадські активісти, – це обмеження пільг на проїзд для службовців силових структур. Безкоштовний проїзд має залишитися тільки у співробітників карного розшуку і дільничних інспекторів.

Ні про яку зміну маршрутів пасажирського транспорту в Чернігові не може бути й мови, категорично заявили підприємці-перевізники. Подібні плани мають обов’язково узгоджуватися з громадськістю. Вперше в місті проблеми пасажирських перевезень обговорили настільки демократично підприємці разом з представниками влади і силових структур.
Право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті Чернігова з працівників міліції залишиться тільки у дільничних інспекторів і співробітників карного розшуку – вони дійсно цього потребують. А з батальйону внутрішніх військ безкоштовно возитимуть бійців тільки на патрулювання. Для всіх їх виготовлять проїзні квитки. Дільничних у Чернігові 117, співробітників карного розшуку – близько 70. Разом з добовим патрулем внутрішніх військ, таким чином, знадобиться близько 200 проїзних квитків. Решта силовиків мають розплачуватися за проїзд.
В цілому ж для допомоги у розв’язанні всіх нагальних проблем у Чернігові й області буде створений комітет громадського контролю за автоперевезеннями з представників громадських організацій і журналістів.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.