Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:24:26

Віктор Лазар: "Я став заручником закулісних перемовин нардепів"

26.02.2014   11:02Агенцiя

На засіданні обласного штабу національного спротиву Віктор Лазар, який невдало балотувався на посаду голови Чернігівської обласної ради, порушивши домовленості про висування єдиного кандидата, зробив заяву.

Віктор Лазар

Віктор Лазар

-- Ми з Олександром Кодолою стали заручниками закулісних перемовин народних депутатів (кандидатуру В.Лазаря відстоював народний депутат Сергій Аверченко - ред.). Я, Віктор Леонідович Лазар, заявляю, що не претендую на жодну державну посаду, доки мені її не надасть Майдан.

Також я виступаю проти узурпації кадрових призначень однією політичною силою і наголошую, що відбулося загальнонародне повстання, а не однієї партії. Тому, якщо хоч одна посадова особа в області буде призначена за вказівкою з партійного верху, а не за волею Майдану, я перейду в опозицію до такої влади.

На фото: Віктор Лазар - крайній зліва, на брифінгу обласного штабу біля новорічної ялинки під час заборони суддею Зайцем озвучення масових заходів у центрі Чернігова.


http://siver.com.ua/news/viktor_lazar_ja_stav_zaruchnikom_zakulisnikh_peremovin_nardepiv/2014-02-26-14089

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.