Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:06:00

Роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади

26.02.2014   10:41Агенцiя

У вівторок, 25 лютого, відбулася зустріч голови обласної ради Миколи Звєрєва з представниками чернігівських роботодавців.

Сторони обговорили останні події в Україні та регіоні, а також шляхи взаємодії представницької влади і бізнесу в питаннях розв’язання економічної кризи.

За словами Миколи Звєрєва, економіка області переживає нелегкі часи. Скарбниця порожня, кошти до бюджету практично не надходять, місцевий бізнес з недовірою ставиться до ініціатив нової влади, побоюючись, що вона, у своєму ставленні до підприємництва, мало чим буде відрізнятися від своїх попередників. - Настав час глибоких перетворень, інших варіантів подолання кризи я просто не бачу, - резюмував керівник.

У свою чергу, як наголосив один із учасників зустрічі підприємець Сергій Берестовий, роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади: «Але якщо ця влада тільки спробує звернути з цього, обраного Майданом шляху, то пробачення їй від людей вже ніколи не буде». За словами бізнесмена, корупція охопила всю вертикаль державної влади. Тому без радикальних і невідкладних дій по демонтажу всієї системи хабарництва і поборів, навести порядок в економіці буде просто-таки неможливо. Роботодавці всерйоз побоюються, що очікувані зміни ризикують не настати, бо «на зміну старим негідникам, до влади можуть прийти нові».

Одним із дієвих інструментів боротьби з корупцією, який вже зараз готові запропонувати чернігівські роботодавці, повинна стати люстрація у фіскальних, контролюючих та правоохоронних органах. Також при призначенні на керівні посади в органи влади має враховуватися думка членів громади.

Користуючись нагодою, учасники зустрічі поінформували голову обласної ради, що найближчим часом у Чернігові відбудеться обласний з’їзд роботодавців, який прийме низку важливих пропозицій щодо поліпшення економічного середовища в регіоні.

Голова обласної ради підтримав підприємців в їх устремлінні активно долучитися до процесу реформ. Він також запевнив, що готовий до конструктивного діалогу і пропозицій від усіх сторін, зацікавлених у пошуку виходу з кризи. Вирішено зустрічі, подібні до сьогоднішньої, проводити регулярно.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.