Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 21:30:52

У Чернігові мешканці гуртожитку припинили голодування

23.12.2011   15:13Агенцiя

У Чернігові мешканці гуртожитку фабрики "Сіверянка", які оголосили голодування у міській раді, зараз повернулися до своїх домівок. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов.

За його словами, міська рада виступить третьою стороною у врегулюванні конфлікту між мешканцями гуртожитку та його власником. Гуртожиток, у якому проживають близько 600 чернігівців, до цього часу, попри неодноразові звернення міської ради та прокуратури, не передано у комунальну власність міста.

"Ми дійшли до Верховного Суду, але власник гуртожитку був категорично проти і суд нам відмовив", - пояснив О.Соколов.

Свого часу 9-поверховий гуртожиток по вул. Малиновського був збудований трьома підприємствами легкої промисловості, але у 1994 році увійшов до статутного капіталу фабрики "Сіверянка". Працівники підприємства "Елегант", які проживають у гуртожитку, сплачували за проживання своєму підприємству, а воно розраховувалося з "Сіверянкою". Торік кожному мешканцю гуртожитку, який працює на "Елеганті" запропонували укласти договори. З 99 мешканців гуртожитку, які є співробітниками "Елеганта", 17 не уклали договорів. Через існування заборгованості власник відключив мешканцям 17 кімнат електроенергію.

Міський голова підкреслив, що вирішення господарського спору через погіршення умов проживання – вимкнення електрики – вважає просто не допустимим.

"Сьогодні зранку я спілкувався з жінками, потім заступник виїжджав разом з ними до гуртожитку. Електропостачання відновлено, у понеділок будемо остаточно вирішувати питання з укладенням угод. Юридична служба міської ради надасть необхідну допомогу", - зауважив керівник міста. Також він додав, що найбільш оптимальним варіантом вирішення проблеми є передача гуртожитку у комунальну власність міста.

 Синельник Ірина

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини