Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:05:45

Обговорено пропозиції щодо створення окремого структурного підрозділу облдержадміністрації з охорони культурної спадщини

08.02.2014   15:38

Питання підготовки та опрацювання пропозицій щодо створення окремого структурного підрозділу облдержадміністрації – управління охорони культурної спадщини — обговорили учасники засідання робочої групи 7 лютого під головуванням Юрія Музики, в.о. заступника голови обласної державної адміністрації.

Насамперед, за пропозицією членів Громадської ради при облдержадміністрації, було прийнято рішення про внесення змін до складу робочої групи.

Своїми думками щодо актуальності створення такого структурного підрозділу поділилися представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управління містобудування та архітектури ОДА, історики та краєзнавці.

Під час обговорення, зокрема, зазначалося, що створення окремого підрозділу не завадить роботі цього напрямку, а дозволить об’єднати зусилля та напрацювати єдину стратегію у питанні збереження культурної спадщини Чернігівщини. На сьогодні, за їх інформацією, вже ведеться робота з підготовки проекту відповідного розпорядження голови облдержадміністрації.

Підсумовуючи результати засідання, Юрій Музика доручив робочій групі опрацювати всі питання, необхідні для визначення подальших кроків у цьому напрямку, та підготувати пропозиції щодо функціонування таких структурних підрозділів в інших областях України.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.