Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:37:15

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради

08.02.2014   10:41Агенцiя

4 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого вносилося 8 питань.

Відповідним рішенням утворена опікунська рада при виконавчому комітеті, яку очолить заступник міського голови Григорій Мисан.
 Цим же рішенням затверджено Положення про опікунську раду, основним завданням якої є розгляд та прийняття відповідних проектів рішень і рекомендацій з питань соціально-правового захисту осіб, визнаних судом недієздатними чи обмежено дієздатними.
 
Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради Валентин Попко вніс на розгляд виконавчого комітету нові знижені майже на 7% тарифи на платні соціальні послуги, що надаються центром. Виконавчий комітет ухвалив рішення про встановлення нових тарифів.
 
Виконавчий комітет ухвалив рішення, яким затвердив  акт приймання-передачі вуличного водопроводу по вулиці Юрченка та передав даний водопровід на баланс для подальшого обслуговування і експлуатації КП “Прилукитепловодопостачання”.
 
Цим же рішенням затверджений акт приймання-передачі житлового будинку №104 по вул.Пушкіна та передано даний житловий будинок на баланс КП “Прилукижитлобуд”.
 
Виконавчий комітет розглянув заяву суб'єкта господарської діяльності щодо погодження цілодобового, без вихідних, режиму роботи магазину “Продукти-684” товариства з обмеженою відповідальністю “АТБ-МАРКЕТ”, що по вул.Київській,291.
 
Зважаючи на те, що власники даного закладу торгівлі не виконують відповідних умов щодо благоустрою території, прилеглої до магазину,  члени виконавчого комітету майже одноголосно відмовили в погодженні цілодобового режиму роботи даного закладу торгівлі. До цього питання можна буде повернуться лише за умови, якщо власник магазину  не буде ігнорувати інтереси територіальної громади міста, а саме: розгляне питання щодо облаштування стоянки для автомобілів, адже водії автомобілями нівечать газони та заважають рухові пішоходів по тротуару;  без нагадування виконуватиме Правила благоустрою міста в частині розчищення прилеглої території від снігу і льоду взимку та облаштування клумб у весняно-літній період тощо.  
 
Виконавчий комітет ухвалив рішення про нагородження з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  ряду воїнів-інтернаціоналістів за активну життєву позицію та особистий внесок у розвиток ветеранського руху.
 
Окрім вищезазначених, виконавчий комітет розглянув ряд питань з обмеженим доступом та ухвалив по них відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.