Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 07:27:24

Обговорено хід проведення сільських сходів у районах

06.02.2014   16:14Агенцiя

6 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду про хід проведення сільських сходів у районах області.

В ході наради проаналізовано стан виконання соціальних угод господарюючих суб’єктів з територіальними громадами сіл і селищ регіону у минулому році, а також обговорено перспективи розвитку соціальної інфраструктури сільських населених пунктів на цей рік.

Як наголосив очільник області, практика залучення аграрного бізнесу до розвитку сільських територій на Чернігівщині поступово набуває поширення. А це доводить, що спільні дії влади, бізнесу, депутатів дають позитивні результати у виконанні соціальних завдань Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських територій.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини