Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 00:31:12

Володимир Хоменко: "Серед головних завдань – забезпечити стабільну роботу народногосподарського комплексу Чернігівщини"

29.01.2014   17:54

На цьому очільник області наголосив сьогодні під час наради за участю заступників голови облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів.

На початку наради голова ОДА відзначив, що завдяки спільній злагодженій роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області вдалося зберегти спокій і стабільність, конструктивний діалог між владою і громадою.

Володимир Хоменко подякував жителям області та депутатам, які продемонстрували високу громадянську свідомість, виваженість і взаєморозуміння. Керівник області також висловив переконання, що громада Чернігівщини й надалі підтверджуватиме вміння вирішувати складні суспільно-політичні виклики злагоджено і толерантно.

Голова облдержадміністрації зауважив: події останніх днів не повинні негативно відобразитися на життєдіяльності регіону. Він підкреслив: у нинішній ситуації забезпечення чіткої роботи всіх підприємств, установ та організацій є одним із найголовніших завдань і запорукою стабільності в області. За інформацією начальників департаментів та управлінь облдержадміністрації, щоденно у штатному режимі працюють служби екстреної медичної допомоги, пожежної охорони, житлово-комунального і дорожнього господарств, рятівники та енергетики.

Ситуація щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, пенсій та соціальних допомог знаходиться на постійному контролі обласної та районних державних адміністрацій.

Триває активна робота над розробкою обласного бюджету, який має забезпечити нормальне функціонування закладів освіти, культури, соціальної та медичної галузі у 2014 році.

«Серед головних завдань – забезпечити стабільну роботу народногосподарського комплексу Чернігівщини, безперебійну діяльність підприємств та бюджетних установ. Для цього всі служби, які відповідають за життєзабезпечення людей, повинні працювати професійно та злагоджено», - наголосив Володимир Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини