Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 19:33:37

У Чернігові мітинг перетворився в штурм обласної державної адміністрації. ФОТО

25.01.2014   13:18

Мирний протест та виступи народних депутатів на Красній площі перейшов у штурм будівлі адміністрації

Зранку на Красній площі зібралися на Народне віче біля трьох тисяч громадян. Захід розпочався з молитви та виступів народних депутатів. Валерій Дубіль, Олег Ляшко, Руслан Марцинків та Сергій Аверченко виступили перед учасниками акції протесту. Далі учасники віче проголосували за відставку всіх керівників обласної влади.

На Алеї Героїв проходив захід на підтримку влади.

Між мітингуючими стояв кордон міліції.

Після палких речей учасники Народного віче вирушили на штурм Чернігівської ОДА.

На даний момент мітингувальники зламали двері Головного управління економіки.

 

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини