У Чернігові вимагали "Міліція, служи народу! "
22 січня 2014 року декілька сотень чернігівців зібралися на мітинг до Дня Соборності України та вшанувати пам'ять загиблих на вулиці Грушевського в Києві.
Учасники мітингу збиралися у парку Попудренка о 18 годині. А звідти колона вирушила до обласного управління міліції.
Чернігівці принесли з собою свічки, які запалили в знак солідарності з тими, хто на майдані. Настоятель Катедрального собору Святої великомучениці Катерини (УПК КП) отець Євген Орда відслужив панахиду "по убієнним" в Києві. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання з запаленими свічками.
Далі колона вирушила до пам’ятника Борцям за волю України. Під час ходи вони співали національний гімн, скандували «Чернігів, вставай!», закликаючи містян не бути байдужими, та інші гасла.
Біля монументу відбулась заключна частина акції, під час якої координатор обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан» Олександр Бондарєв вручив активістам посвідчення.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 09:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив за самовіддану службу кінологів 09:13
З нагоди Дня кінологічної служби начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко відзначив поліцейських кінологічного центру разом з їх службовими собаками.
Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44
Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.
03 квітня: цей день в Україні і світі 08:13
День 1500 Російська агресія - Day 1500 Russian aggression