Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:29:08

З нагоди Дня міліції України

21.12.2011   08:15

20 грудня у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня міліції та 20-річчя міліції України.

З нагоди ювілею працівників органів внутрішніх справ Чернігівщини привітали керівники області та міста, колеги та друзі.

Зі словами привітання до працівників та ветеранів органів внутрішніх справ області звернувся начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області Олександр Михайлик.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять працівників внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

“Органи внутрішніх справ – один з найважливіших інститутів державності, який забезпечує правопорядок, безпеку особи у суспільстві, сприяє становленню правової держави. Від їхньої злагодженої і чітко організованої роботи багато в чому залежить соціальне, політичне й економічне життя країни, спокій і впевненість людей”, – зауважив Володимир Хоменко.

Обласною державною адміністрацією для управління Міністерства внутрішніх справ України в області придбано три легкових автомобілі, ключі від яких голова облдержадміністрації Володимир Хоменко вручив начальнику УМВС України в області Олександру Михайлику.

Володимир Хоменко також вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам органів внутрішніх справ області.

У своєму виступі Анатолій Мельник також висловив щирі співчуття близьким та рідним правоохоронців, які загинули на бойовому посту, до кінця виконавши свій обов’язок по забезпеченню суспільного правопорядку та безпеки громадян.

На закінчення очільник представницької влади області висловив переконання, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції Чернігівщини з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності й правопорядку. А потім за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою обласної ради з врученням пам’ятного знака нагородив начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС в області Сергія Бриля.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ