Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 07:11:14

Виконком Чернігівської міськради затвердив Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани"

21.01.2014   11:42

20 січня виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув текстові й графічні матеріали проекту "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани", розроблені приватним підприємством "Портал-М" згідно з договором, укладеним з комунальним підприємством "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення Чернігівської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території третього мікрорайону житлового району "Масани". Про проект Детального плану території "Масани" доповідав на засіданні виконкому заступник начальника управління – заступник головного архітектора міста Петро Гребень.

Проект Детального плану території розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації: Генерального плану міста, Схеми перспективного розвитку туризму, Тимчасового порядку використання території м. Чернігова та матеріалів плану червоних ліній. Термін реалізації Детального плану території з урахуванням інвестиційних намірів становить 7 років.

Проект Детального плану території охоплює площу 24,28 га в межах червоних ліній вулиць Любецької, Глібова, Незалежності та Визволителів. Основний вид використання території – житлова забудова з відповідною інфраструктурою сфери обслуговування, яка формується як за рахунок окремо розташованих, так і вбудовано-прибудованих в перших поверхах житлових будинків об'єктів обслуговування.

Основою планувальної організації території мікрорайону є принцип функціонального зонування, у відповідності до якого визначені зони функціонального використання території:
- зона шкільних та дитячих дошкільних установ;
- зона багатоквартирної багатоповерхової (9-10 та 16 поверхів) житлової забудови;
- зона торгових центрів;
- зона зелених насаджень загального користування;
- зона культової споруди.

Загальним принципом архітектурно-просторової композиції мікрорайону є формування комфортного середовища для його мешканців. Дитячі дошкільні заклади та школа розташовані поза межами дворових просторів в центральній частині мікрорайону вздовж пішохідного бульвару.

30 липня минулого року проект Детального плану території та надані відповідними державними органами зауваження до нього були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

З 18 вересня до 11 жовтня 2013 року проведена процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості (громадські слухання) у проекті містобудівної документації "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани".

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та аналіз регуляторного впливу цього акта оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua

Після обговорення виконком міської ради вирішив затвердити Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та доручив відділу зв'язків з громадськістю міської ради і комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" у 10-денний термін оприлюднити це рішення. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини