Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 18:31:34

Обговорено питання забезпечення якісним харчуванням дітей в навчально-виховних закладах області

15.01.2014   18:31

15 січня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань забезпечення якісним харчуванням дітей в навчально-виховних закладах області, зокрема на територіях, що мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Організатором харчування є ТОВ «Синтезпродсервіс», якому пролонговано договір на надання відповідної послуги з минулого року. Гаряче харчування у навчальних закладах буде продовжено з 20 січня.

В ході наради голова облдержадміністрації наголосив на посиленні контролю з боку управлінь, відділів освіти, батьківських комітетів та громадських організацій чорнобильців за організацією харчування 7,5 тис. дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що навчаються у 68-ми навчальних закладах області, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини