Обговорено основні пріоритети проекту обласного бюджету на 2014 рік
10 січня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань забезпечення функціонування бюджетної сфери області та підготовки до прийняття обласного бюджету 2014 року за участю керівників структурних підрозділів ОДА.
Відкриваючи нараду, очільник області закликав усіх учасників бюджетного процесу підійти з максимальною відповідальністю до формування основного фінансового документу області.
Володимир Хоменко наголосив на безумовному виконанні усіх пунктів Програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема у проекті обласного бюджету на поточний рік у повному обсязі мають бути передбачені видатки на оплату праці, енергоносії, стипендій та допомоги соціально незахищеним категоріям населення.
Крім того, при формуванні видатків обласного бюджету необхідно передбачити кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм у сфері освіти, медицини, соціальної сфери, а також реалізацію середньострокової Програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки «Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту».
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.