Україна почала головувати в СНД
Україна з 1 січня після Білорусі почала головувати в Співдружності незалежних держав (СНД).
Відповідне рішення було ухвалене Радою глав держав СНД 25 жовтня 2013 р.
Головування в СНД протягом 2014 року здійснюватиметься Україною в особі представника одночасно в Раді глав держав, Раді глав урядів, Раді міністрів закордонних справ, Економічній раді, Раді постійних повноважних представників держав – учасниць Співдружності при статутних та інших органах Співдружності, а також у Комісії з економічних питань при Економічній раді СНД. Співголовування в СНД здійснюватиметься Республікою Білорусь і Республікою Казахстан.
Останні новини Чернігівщини
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression