Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 березня, 14:25:33

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині запрацювали Простори турботи про ветерана 12:46

Такі осередки відкрились у Чернігові та Ніжині. Вони функціонують на базі медичних закладів - Чернігівської обласної лікарні та Ніжинської ЦМЛ імені Миколи Галицького.

Вчора додому повернулись з полону 175 українських військових 12:43

Ігор Клименко: Сьогодні з російського полону повернулися 175 захисників. Серед них 11 бійців системи МВС: 7 гвардійців та 4 прикордонників. Вони обороняли Маріуполь — Азовсталь та завод Ілліча, а також населені пункти Донеччини та Харківщини.

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні вакансії та пропозиції навчання

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні вакансії та пропозиції навчання 12:29

З настанням весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи.

Французькі партнери та UNITED24 допомагають з відновленням Чернігівської ЦРЛ: вже завершено першу чергу робіт 12:28

Мова – про поліклінічне відділення медзакладу, яке двічі постраждало від ракетних ударів (у березні 2022 року та квітні 2024).

Розпочато роботу над реалізацією заходів для підтримки підприємництва

Розпочато роботу над реалізацією заходів для підтримки підприємництва 11:35

19 березня у Чернігові відбулося засідання координаційної робочої групи з питань підтримки підприємництва. Під головуванням заступника міського голови Олександра Атрощенка у ньому взяли участь депутати Чернігівської міської ради, представники профільних управлінь та місцеві підприємці.