Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 12:39:23

Державні службовці облдержадміністрації та райдержадміністрацій успішно пройшли атестацію

23.12.2013   17:15

23 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець провів нараду з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів апарату облдержадміністрації, на якій проаналізували результати атестації державних службовців.

Як зазначалося, в ході атестації було забезпечено об’єктивний розгляд і професійна оцінка діяльності державних службовців. В цілому, переважна більшість державних службовців облдержадміністрації та райдержадміністрацій відповідають займаним посадам. Так, з 1720 службовців, які підлягають атестації в поточному році, таку оцінку отримали 1688 осіб, відповідають займаній посаді за певних умов – 31 особа, не відповідає займаній посаді – одна особа.

За результатами атестації двом головам райдержадміністрацій (Бобровицької, Менської) та керівнику Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації вказано на необхідність забезпечення системності в роботі, підвищення вимогливості до себе та підлеглих під час реалізації наданих повноважень та виконанні, покладених на Управління завдань.

Під час наради Микола Стрілець акцентував увагу присутніх на забезпеченні виконання рішень і рекомендацій атестаційних комісій, підвищенні ділових якостей і професійної компетенції державних службовців, суворому дотриманні Конституції та законів України.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.