Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:55:32

Представники Партії регіонів здобули впевнену перемогу на проміжних виборах у Чернігівський області

16.12.2013   18:26

15 грудня на Чернігівщині відбулися позачергові вибори сільських голів та повторні вибори депутата місцевої ради.

Беззаперечну перемогу на виборах Хотіївського сільського голови в Корюківському районі здобула Раїса Пилипенко. За неї проголосували 78 % виборців.

За результатами голосування на виборах Товкачивської сільського голови Прилуцького району перемогла Валентина Бобик, яка отримала 70 % довіри мешканців села.

У Бахмацькому районі на виборах Митченківського сільського голови переконливу перемогу здобула член Партії регіонів Людмила Рибальченко. За неї проголосували 55 % виборців.

У Прилуцькому районі на виборах Рибинського сільського голови переміг член Партії регіонів Помаз Геннадій, отримавши 65 % довіри громадян.

У Чернігівському районі посада голови Дніпровської сільради за результатами виборів дісталася Олександру Новіку, котрий набрав 52 відсотка голосів, а посада голови Серединської сільради – Анатолію Піителю 47 відсотків.

Посада голови Об’єднанської сільради в Новгород-Сіверському районі за результатами виборів дісталася члену Партії регіонів Марії Науменко, яка набрала 36 % голосів.

На проміжних виборах депутата сільської ради с.Бакланова Муравійка  Куліківського району 100% голосів виборців набрала член Партії регіонів Віта Павленко.

Якщо врахувати, що Чернігівська область є стратегічно важливою для опозиціонерів, такі результати свідчать не просто про кризу опозиції. Відчувається розчарування громадськості в потенційних можливостях опозиції щось вирішити, у тому політичному середовищі, яке себе називає опозицією. Евромайдан замість того щоб додати, швидше за все, відняв у кандидатів від опозиції кілька відсотків голосів. Агресія, вандалізм, залякування та інші «чорні» технології, продемонстровані опозицією, насторожили виборців. Вони побачили, що авантюризм опозиціонерів здатний поставити Україну на межу громадянського конфлікту. Тому в довірі кандидатам від опозиції було відмовлено.

Новообрані дякують виборцям за підтримку та обіцяють виправдати їхню високу довіру.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини