Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 11:27:13

Заява народного депутата В. Атрошенко

13.12.2013   11:49Агенцiя

Заява народного депутата щодо спроб розгону мітингувальників на Майдані Незалежності вночі 11 грудня

Як народний депутат України та громадянин я засуджую спроби силового розгону акції протесту, яка відбувається на Майдані Незалежності. Вважаю, що в умовах надзвичайно високого градусу напруги, який зараз існує в суспільстві, будь-які агресивні дії з боку обох сторін можуть призвести до додаткової ескалації конфлікту та матиме непрогнозовані негативні наслідки.

В цій ситуації, що склалася, ми не маємо права допустити силового вирішення конфлікту, адже це відкине нашу країну на багато кроків назад!
Визначений Конституцією України курс на побудову демократичної і правової держави, єдиним джерелом влади в якій є народ має бути не лише декларацією, а дороговказом для влади. В той же час, опозиція повинна усвідомлювати свою відповідальність за людей, які вийшли на центральну площу країни відстояти свої права та зробити все, щоб не допустити провокацій, які також можуть мати негативні наслідки для мирного протесту.

Переконаний, що сьогоднішню політичну кризу можна вирішити лише за столом переговорів, за чесною розмовою, результати якої повинні унеможливити подальше протистояння в суспільстві та об'єднати його навколо боротьби з корупцією та державотворення. Всі інші шляхи – це глухий кут, який породжуватиме все нові та нові віхи протистояння.

Ще раз наголошую: уряду не варто застосовувати та демонструвати силу, навіть, якщо на це є рішення суду. В умовах тотальної корупції, свавілля судів, податкових та правоохоронних органів по відношенню до громадянина (що зрештою і є найголовнішою причиною масових протестів), жодне рішення будь-якого суду викличе несприйняття суспільством.

Вважаю, що всі проблеми в нашій країні ми спроможні вирішити самостійно без іноземних посередників.

http://atroshenko.com.ua/ua/news/690

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини