Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:06:30

У Чернігові відбулося засідання міського штабу спротиву

04.12.2013   15:13Агенцiя

Вчора в Чернігові було створено міський штаб спротиву, до якого увійшли представники політичних партій та громадських організацій.

Штаб створено задля координації дій чернігівців як на Майдані Незалежності так і під час проведення міських акцій у Чернігові.

За ініціативи зібрання було створено координаційний комітет, який буде спрямовувати діяльність штабу за дев'ятьма напрямками. Відтак до координаційного комітету увійшли Тамара Пославська (ВО «Свобода»), Тетяна Ярошенко (партія УДАР) та Олег Русін (ВО «Батьківщина»), котрі координуватимуть роботу міських партійних осередків. Співпрацю зі ЗМІ координуватиме Світлана Сокол, зі студентством - Маргарита Омельяненко, з громадським організаціями – Ігор Андрійченко. Відповідатиме за проведення мітингів та акцій у Чернігові Віталій Федотов, за формування матеріального ресурсу – Дмитро Хоменко, за організацію поїздок чернігівців до Києва – Андрій Тертілов.

Сьогодні на координаційному комітеті Олег Русін поінформував про ініціативу депутатів міської ради від фракцій ВО «Батьківщина» та УДАР щодо скликання позачергової 36 сесії Чернігівської міської ради.
 
Відтак чернігівський міський штаб національного спротиву закликає чернігівців долучатися до загальнонаціональної акції спротиву і запрошує на мітинги, які відбуватимуться щодня у сквері Попудренка від 18:00 до 20:00 .
Водночас штаб спротиву одностайний у тому, що всі основні події нині відбуваються на Майдані Незалежності, і саме там мітингувальники потребують найбільшої підтримки.

Прес-служба штабу національного спротиву міста Чернігова

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.