Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:52:54

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді

04.12.2013   08:07Агенцiя

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів м. Чернігова

Чернігівська міська організація Партії регіонів та фракція Партії регіонів у Чернігівській міській раді шостого скликання глибоко стурбовані подіями останніх днів, що зумовили напружену ситуацію в нашій державі.

Дії правоохоронних органів по обмеженню прав і свобод громадян на проведення мирних зібрань, які призвели до силового протистояння у столиці України в ніч із 29 на 30 листопада, вважаємо вкрай неприпустимими. Вони повинні бути об’єктивно розслідувані, а винні – обов’язково притягнуті до відповідальності.

Крім того, ми засуджуємо провокаційні дії осіб, які закликають людей до насильницького захоплення держустанов та інших протиправних вчинків, умисно дестабілізують ситуацію і породжують руйнівну хвилю, не розуміючи, що єдиний шлях – це мирне врегулювання конфлікту.

Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України дати публічну відповідну оцінку діям осіб, винних у порушенні конституційних прав громадян. Ніхто не має права жодним чином ставити під загрозу самостійність і незалежність нашої держави!

Переконливо просимо всіх жителів м. Чернігова, студентську молодь дотримуватися громадського порядку, не допускати конфліктів і силових протистоянь, не наражати на небезпеку життя і здоров’я – своє і оточуючих. Чернігівська земля не раз відчувала наслідки міжусобиць, які не приносили нічого, крім руйнації і хаосу. Ми – за мирну працю, за економічну і соціальну стабільність, за цивілізоване громадянське суспільство.

Впевнені, що тільки шляхом мирного діалогу всіх політичних сил і пошуку компромісів можна досягти порозуміння як всередині держави, так і з її зовнішніми партнерами. Європейський курс розвитку, обраний Україною, є незмінним, європейське майбутнє українців – невідворотним!


Голова Чернігівської міської організації Партії регіонів Ігор Москаленко
Керівник фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді Олег Шеремет

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.