Фракція Партії регіонів в обласній раді інціює скликання Президії Чернігівської обласної ради
2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів оголошується скликання Президії обласної ради.
2 грудня о 17.00 відбудеться засідання президії обласної ради на якому буде обговорено ситуацію в державі, що склалася у зв’язку з подіями 30 листопада у Києві на Майдані Незалежності.
Засідання проходитиме в залі президії на шостому поверсі адмінбудинку обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.