"Просвіта" вимагає виконати рішення суду
Правління чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка заявило про підтримку євроінтеграційних прагнень українців Чернігівщини і вимагає від державної виконавчої служби та міліції виконати ухвалу судді О.Зайця про заборону встановлення малих архітектурних форм у центрі Чернігова.

Звісно, просвітяни не переживають за абсурдність цього рішення щодо новорічних свят (рішенням така заборона діє аж до 7 січня 2014 року включно), але з таким же хвацьким підходом, як знищували євромайдан, треба демонтувати і намети, які знаходяться під патронатом московської церкви, і псують вигляд древньої Катерининської церкви. Вони встановлені більш ніж 7 років тому Іваном Донцем, що представляв тоді промосковську партію Наталії "Вітренко" і зараз використовується московською церквою, про що свідчить великий портрет патріарха Кіріла замість ікони. Рішенням кількох судів ці намети необхідно прибрати, але державна виконавча служба знайшла "відмазки", щоб проігнорувати ухвали судів.
Тож правління "Просвіти" на своєму засіданні 26 листопада 2013 року ухвалило звернення до органів влади з вимогою знесення незаконних московських наметів.
В той же час просвітяни готові приєднатися до намету євромітингарів, якщо він буде встановлений біля незаконних наметів УПЦ МП.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).
Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20
Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.