Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 20:20:33

Влада Чернігова готова підтримувати ОСББ

16.12.2011   08:13

Про ефективне вирішення проблем, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Чернігові, йшлося сьогодні в міській раді на засіданні комісії з питань розвитку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Коротку характеристику стану справ у цьому напрямку дав заступник міського голови Микола Сенькович. Він наголосив, що пріоритетною формою організації обслуговування житла буде передача його на утримання безпосередньо населенню шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На сьогодні у Чернігові зареєстровано 29 таких об’єднань.

М. Сенькович зауважив, що з метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики на території міста створені або реорганізовані і функціонують підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги. Так, діє підприємство колективної форми власності (об’єднання житлово-будівельних кооперативів), що обслуговує 127 кооперативних будинків. 45 будинків утримують три приватні підприємства (ПП “Техкомсервіс”, ТОВ “Габріель”, ПП “Мрія-сервіс”). Також діють два підприємства, що обслуговують близько 30 відомчих житлових будинків.

Учасники засідання обговорили цілий ряд технічних питань, які виникають перед об’єднаннями співвласників, та шляхи їх вирішення. Це, зокрема, питання механізму передачі земельних ділянок в оренду співвласникам, розробки типової угоди про участь міста в організації та фінансуванні першого після передачі будинку капітального ремонту, в заміні та модернізації ліфтів у будинках, впровадження енергозберігаючих технологій та інші.

Для прискорення процесу створення ОСББ та для підтримки уже діючих об’єднань прийнято рішення утворити постійно діючі консультативні центри. Тут мають працювати досвідчені спеціалісти, які надаватимуть необхідну методичну та практичну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.