Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 17:32:21

Регіонали Чернігівщини повністю підтримують виважені дії Уряду та Президента України Віктора Януковича. ДОКУМЕНТ

27.11.2013   11:53

27 листопада відбулося спільне засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за участю народного депутата України Михайла Чечетова.

Головним було питання евроінтеграції. Підкреслювалося, що саме за активної підтримки Партії регіонів євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Украину до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть й не могли розпочати.

Як підкреслив у своєму виступі Михайло Чечетов, головним орієнтиром євроінтеграційного процесу є створення оптимальних зовнішньополітичних умов для подальшої модернізації всіх сфер суспільного життя, підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки, стандартів життя громадян України. Народний депутат України у своєму виступі наголосив, що саме інтереси українського суспільства вимагають збалансованого, виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.

Голова обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко акцентував увагу присутніх на тому, що Президент України і його політична сила несе відповідальність за щоденне життя наших людей сьогодні. "Європейський вектор і шлях у Європу починається не з майданів. А з утримання власного оселі, повазі один до одного та до чинного законодавства," - наголосив Володимир Миколайович.

Присутні одноголосно підтримали Резолюцію спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді по підтримці виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.

РЕЗОЛЮЦІЯ
спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді

Україна проголосила євроінтеграцію пріоритетним напрямком своєї політики.
Завдяки Президенту та Уряду євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Україну до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть не могли розпочати.
На цьому шляху єдиним пріоритетом є захист національних інтересів, інтересів суспільства та кожного громадянина.
Інтереси українського суспільства вимагають від нас збалансованого, виваженого підходу до процесу прийняття рішень, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.
Ми розуміємо нашу спільну відповідальність перед українським народом за результативність і ефективність нашої політики.
Виходячи з цього, ми заявляємо про повну підтримку виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.
Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями,  а в основі розвитку економіки - сучасні європейські стандарти та високий рівень життя людей. Це завдання має об'єднувати і консолідувати всіх заради побудови квітучої, заможної України.

Чернігів, 27 листопада 2013 року

 

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини