У Чернігові продовжує свою роботу Євромістечко. ФОТОрепортаж
24 листопада опівдні у сквері Попудренка зібралися чернігівці на підтримку Євромайдану.
Як вже повідомлялося, організаторами заходу виступили чернігівська громадська організація "Апельсин" та чернігівський осередок Демократичного Альянсу. І хоча організації більше молодіжні, на чернігівському євромайдані спочатку було більше людей старшого та пенсійного віку.
До учасників акції звернувся Ігор Андрійченко, лідер чернігівського Демократичного альянсу. Він розповів з якими труднощами та перешкодами зіткнулися організатори. Їм забороняли розташовувати намети, тенти від дощу. Також він зазначив, що постійно наголошується про судову заборону, але навіть на момент початку заходу цього документу ніхто не бачив. У своїй промові Ігор Андрійченко постійно наголошува, що "Джерелом влади є народ!". Також він відзначив, якби чернігівці приєдналися до організаторів ще вчора, то сьогодні було б набагато більше учасників.
Цей майдан також не обійшовся без дощу. Здається він переслідує мітингувальників вже який день. Але люди не розходилися і продовжували підходити до Євромістечка.
Як повідомив учасник акції Сергій Соломаха у соцмережі Фейсбук на 14 годину дня вже було зібрано 499 підписів на пітримку вимог Євромайдану.
Слід відмітити, що Євромістечко у Чернігові не майоріє партійною символікою і проходить під прапорами України та Євросоюзу.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.














