Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 12:48:31

В облдержадміністрації розпочалась атестація державних службовців

20.11.2013   11:44

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1922 "Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців» та відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про проведення атестації державних службовців» розпочато атестацію державних службовців області. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець 19 листопада під час атестації членів атестаційних комісій облдержадміністрації.

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено склад атестаційних комісій для організації та проведення атестації заступників голови обласної державної адміністрації, голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів ОДА, атестації державних службовців – працівників апарату облдержадміністрації та відповідні графіки проведення атестацій.

На сьогоднішньому засіданні згідно з Положенням про проведення атестації державних службовців були атестовані та відповідають займаним посадам заступники голови облдержадміністрації Віктор Геращенко і Олександр Шанойло, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, керівники відділів апарату ОДА, які є членами атестаційних комісій.

Звертаючись до присутніх, Микола Стрілець наголосив на забезпеченні об’єктивного розгляду і професійної оцінки діяльності державного службовця, який атестується, а також принципового підходу у підготовці рекомендацій для подальшого використання його досвіду і знань у роботі державного органу.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.