Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:45:10

Мережа позашкільних навчальних закладів Чернігівщини щороку розширюється

19.11.2013   08:27

У сучасних умовах забезпечення всебічного розвитку особистості учня носить визначальний характер, а відтак посилюється роль позакласної та позашкільної роботи.

Спеціалізовані школи та гуртки мають давати учням можливість робити перші кроки до спеціалізованої спортивної, естетичної, професійної освіти. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 18 листопада під час засідання робочої групи «Розвиток гуманітарної сфери» Регіонального комітету з економічних реформ, на якому розглянули та обговорили стан роботи щодо забезпечення функціонування та розширення мережі позашкільних навчальних закладів області.

Юрій Музика також відзначив, що влада області докладає максимум зусиль для виконання завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем щодо забезпечення можливостей для розвитку творчих здібностей кожної дитини та функціонування і розширення мережі позашкільних навчальних закладів.

Чернігівщина одна з небагатьох областей, якій вдалось не лише зберегти, а й дещо розширити мережу позашкільних навчальних закладів. Упродовж останніх двох років в області відкрито Чернігівську Малу академію наук учнівської молоді та Остерську станцію юних техніків.

«Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування і надалі будуть спрямовувати свою діяльність на створення всіх умов і можливостей для того, щоб кожен юний громадянин в області мав можливість розвиватись творчо та в повній мірі реалізувати свої здібності», - наголосив Юрій Музика.

Загалом, у системі освіти України працює 2 181 державний і комунальний позашкільний навчальний заклад. Їх відвідують 1 млн. 633 тис. дітей, або 40 % від загальної кількості дітей шкільного віку. До кінця поточного року планується додатково відкрити не менше 3 тис. гуртків та охопити позашкільними заходами не менше 50 % дітей.

Наразі, за пропозиціями органів місцевої влади Міністерством освіти і науки України розробляються рекомендації щодо запровадження різних форм охоплення дітей позашкільною освітою та встановлення єдиних вимог до статистичного обліку дітей, які здобувають позашкільну освіту.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.