Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:05:23

Профспілка захищає інтереси міліціонерів

15.12.2011   07:53

Історія профспілкового руху в українській міліції бере початок з квітня 2000 року. Тоді професійна спілка атестованих працівників ОВС (ПАП) була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Сьогодні ПАП основні зусилля спрямовує на вирішення питань соціально-правового захисту працівників органів внутрішніх справ.

З ініціативи профспілки атестованих працівників міліції розроблено та прийнято Верховною Радою України зміни до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”, яким надано цей статус і працівникам міліції – ветеранам органів внутрішніх справ.

З подачі профспілки Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про невідповідність деяких законів українській Конституції (неконституційність), зокрема, щодо позбавлення працівників ОВС пільг, компенсацій і гарантій з оплати житла, комунальних послуг, які були їм гарантовані протягом всього періоду перебування на службі, та права на безоплатний проїзд, крім того, ліквідовано і диспропорцію в пенсійному забезпеченні.

Одним із структурних підрозділів ПАП є Чернігівська обласна профспілкова організація, до якої у свою чергу входять первинні профорганізації районного рівня.

Роботи із захисту прав працівників міліції вистачає як в обласному центрі, так і в районах. І в кожній первинній профорганізації є свої активісти та герої. Саме одного з найактивніших діячів профспілкового руху міліції Чернігівщини і було відмічено медаллю найвищим керівництвом всеукраїнської професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

Рішенням президії професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України нагороджено медаллю “За активну участь у профспілковому русі” заступника голови первинної профспілкової організації Прилуцького міського відділу міліції Олега Петровича Бартоша.

Нагороду вручали на в урочистій обстановці передодні 20-ї річниці української міліції в приміщенні УМВС України в Чернігівській області. Вручав медаль та вітав з нагородою Голова Чернігівської обласної профспілкової організації Ігор Поплавський. Від імені ПАП ОВС України та від себе особисто Ігор Григорович побажав нагородженому міцного здоров’я та успіхів у профспілковій праці. Олег Бартош в свою чергу пообіцяв і надалі усіма законними способами відстоювати права міліціонерів Чернігівщини, він привітав всіх працівників міліції з наступаючим професійним святом.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.