Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 02:42:45

Профспілка захищає інтереси міліціонерів

15.12.2011   07:53

Історія профспілкового руху в українській міліції бере початок з квітня 2000 року. Тоді професійна спілка атестованих працівників ОВС (ПАП) була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Сьогодні ПАП основні зусилля спрямовує на вирішення питань соціально-правового захисту працівників органів внутрішніх справ.

З ініціативи профспілки атестованих працівників міліції розроблено та прийнято Верховною Радою України зміни до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”, яким надано цей статус і працівникам міліції – ветеранам органів внутрішніх справ.

З подачі профспілки Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про невідповідність деяких законів українській Конституції (неконституційність), зокрема, щодо позбавлення працівників ОВС пільг, компенсацій і гарантій з оплати житла, комунальних послуг, які були їм гарантовані протягом всього періоду перебування на службі, та права на безоплатний проїзд, крім того, ліквідовано і диспропорцію в пенсійному забезпеченні.

Одним із структурних підрозділів ПАП є Чернігівська обласна профспілкова організація, до якої у свою чергу входять первинні профорганізації районного рівня.

Роботи із захисту прав працівників міліції вистачає як в обласному центрі, так і в районах. І в кожній первинній профорганізації є свої активісти та герої. Саме одного з найактивніших діячів профспілкового руху міліції Чернігівщини і було відмічено медаллю найвищим керівництвом всеукраїнської професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

Рішенням президії професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України нагороджено медаллю “За активну участь у профспілковому русі” заступника голови первинної профспілкової організації Прилуцького міського відділу міліції Олега Петровича Бартоша.

Нагороду вручали на в урочистій обстановці передодні 20-ї річниці української міліції в приміщенні УМВС України в Чернігівській області. Вручав медаль та вітав з нагородою Голова Чернігівської обласної профспілкової організації Ігор Поплавський. Від імені ПАП ОВС України та від себе особисто Ігор Григорович побажав нагородженому міцного здоров’я та успіхів у профспілковій праці. Олег Бартош в свою чергу пообіцяв і надалі усіма законними способами відстоювати права міліціонерів Чернігівщини, він привітав всіх працівників міліції з наступаючим професійним святом.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини