Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 09:26:13

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей м. Чернігова влітку 2013 року

23.10.2013   08:13

На виконання Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей області на 2011-2015 роки “Веселкове літо” виконавчими органами Чернігівської міської ради здійснювалась відповідна діяльність щодо сприяння оздоровлення дітей та учнівської молоді міста влітку 2013 року.

21 жовтня виконавчий комітет міської ради заслухав інформацію відділу у справах сім’ї та молоді про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей м. Чернігова влітку 2013 року.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України щодо належної організації літнього відпочинку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у м. Чернігові заходами оздоровлення та відпочинку охоплено 15573 дітей, які складають понад 68% від загальної кількості дітей. У місті Чернігові загалом проживає 22 785 дітей шкільного віку. З них понад 3 тисячі дітей – діти-сироти або позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, охоплені заходами літнього оздоровлення та відпочинку.

Влітку поточного року місцеву оздоровчу базу складали Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Зелений гай”, реабілітаційний центр “Відродження” відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради та 34 пришкільні табори. Усього на місцевій оздоровчій базі отримали послуги відпочинку та оздоровлення 2856 дітей. Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності також було оздоровлено 1370 дітей та витрачено 1676,6 грн.

З міського бюджету на проведення оздоровчої кампанії станом на 1 жовтня використано 2005,1 тис. грн., з них: 475,2 тис. грн. – на організацію оздоровлення дітей міста в закладі охорони здоров’я “Реабілітаційний центр “Відродження”; 845 тис. грн. – на організацію оздоровлення дітей у відділенні дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради та 684,9 тис. грн. – на відпочинок школярів у пришкільних таборах.

Відділом у справах сімї та молоді Чернігівської міської ради діти направлялися на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру “Артек”, Українського дитячого центру “Молода гвардія” дитячого санаторію “Сперанца” (смт. Сергіївка Одеської області), дитячого санаторію “Космос” (м. Миколаїв) та санаторію “Дивосвіт” (смт. Седнєв). Так, відділ направив на оздоровлення 280 дітей соціально вразливих категорій.

Значний внесок в оздоровлення чернігівських дітей роблять профспілки, громадські організації, благодійні фонди та релігійні громади, які організовують традиційний відпочинок для дітей на курортах України і за її межами.

Заслухавши та обговоривши довідку відділу у справах сім’ї та молоді, виконавчий комітет міської ради доручив відділу забезпечити ефективну й своєчасну підготовку і здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році, насамперед дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Міський голова Олександр Соколов звернув увагу відповідних структурних підрозділів міської ради щодо удосконалення координації роботи з питань оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до завдань Президента України Віктора Януковича. Крім того, міський голова зауважив, що під час оздоровчої кампанії 2014 року не допустити зменшення порівняно з літнім періодом 2013 року кількості дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини