Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 02:10:19

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей м. Чернігова влітку 2013 року

23.10.2013   08:13

На виконання Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей області на 2011-2015 роки “Веселкове літо” виконавчими органами Чернігівської міської ради здійснювалась відповідна діяльність щодо сприяння оздоровлення дітей та учнівської молоді міста влітку 2013 року.

21 жовтня виконавчий комітет міської ради заслухав інформацію відділу у справах сім’ї та молоді про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей м. Чернігова влітку 2013 року.

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України щодо належної організації літнього відпочинку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у м. Чернігові заходами оздоровлення та відпочинку охоплено 15573 дітей, які складають понад 68% від загальної кількості дітей. У місті Чернігові загалом проживає 22 785 дітей шкільного віку. З них понад 3 тисячі дітей – діти-сироти або позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, охоплені заходами літнього оздоровлення та відпочинку.

Влітку поточного року місцеву оздоровчу базу складали Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Зелений гай”, реабілітаційний центр “Відродження” відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради та 34 пришкільні табори. Усього на місцевій оздоровчій базі отримали послуги відпочинку та оздоровлення 2856 дітей. Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності також було оздоровлено 1370 дітей та витрачено 1676,6 грн.

З міського бюджету на проведення оздоровчої кампанії станом на 1 жовтня використано 2005,1 тис. грн., з них: 475,2 тис. грн. – на організацію оздоровлення дітей міста в закладі охорони здоров’я “Реабілітаційний центр “Відродження”; 845 тис. грн. – на організацію оздоровлення дітей у відділенні дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради та 684,9 тис. грн. – на відпочинок школярів у пришкільних таборах.

Відділом у справах сімї та молоді Чернігівської міської ради діти направлялися на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру “Артек”, Українського дитячого центру “Молода гвардія” дитячого санаторію “Сперанца” (смт. Сергіївка Одеської області), дитячого санаторію “Космос” (м. Миколаїв) та санаторію “Дивосвіт” (смт. Седнєв). Так, відділ направив на оздоровлення 280 дітей соціально вразливих категорій.

Значний внесок в оздоровлення чернігівських дітей роблять профспілки, громадські організації, благодійні фонди та релігійні громади, які організовують традиційний відпочинок для дітей на курортах України і за її межами.

Заслухавши та обговоривши довідку відділу у справах сім’ї та молоді, виконавчий комітет міської ради доручив відділу забезпечити ефективну й своєчасну підготовку і здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році, насамперед дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Міський голова Олександр Соколов звернув увагу відповідних структурних підрозділів міської ради щодо удосконалення координації роботи з питань оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до завдань Президента України Віктора Януковича. Крім того, міський голова зауважив, що під час оздоровчої кампанії 2014 року не допустити зменшення порівняно з літнім періодом 2013 року кількості дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові 15:00

Для того, щоб надати практичні поради як спілкуватись з особою постраждалою від домашнього насильства та забезпечити належний правовий супровід, Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини було проведено навчальний захід для працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник 13:25

Сьогодні близько другої ночі один з екіпажів патрульної поліції отримав інформацію, що на 129 кілометрі автодороги “Київ-Чернігів-Нові Яриловичі” сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль Mazda здійснив наїзд на металевий відбійник.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб 13:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 червня в області першою та другою дозою щеплено 47 982 людини.

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.